Ticaret Haritası

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Arşiv
  4. »
  5. 2022 Araç Klima Gazı Dolum Ücreti Fiyatı

2022 Araç Klima Gazı Dolum Ücreti Fiyatı

admin admin -
73 1
2022 klima gazı doldurma fiyatı

Yaz mevsiminin yaklaşıp sıcaklıkların artmasıyla birlikte araç klimalarını soğuk ayarda çalıştırılmaya başladık. Tabi diğer birçok mekanizma gibi araç klimanızın da bakım ihtiyacı olacaktır. Klima bakımında en çok ihtiyaç duyulan unsurlardan birisi de klima gazının bitmiş olmasıdır. Peki sizin karşılaştığınız sorun da böyle bir sorun mu? Gelin cevabını bulmaya çalışalım.

Oto araç klima gaz dolum güncel ücreti fiyatı 2022 yılında kaç TL oldu? klima gazı nerede ve nasıl doldurulur? klima gazı bittiği nasıl anlaşılır? sorularını cevaplamaya çalışacağız.

Oto Araç Klima Gazı Dolum Fiyatı Kaç TL?

Ankara’da otomobil için gaz dolum ücreti fiyatları Eylül 2022 tarihi itibariyle 400 TL – 500 TL aralığında seyretmektedir. Oto sanayi bölgelerinde, araç parça ve tamiratının çok olduğu bölgelerde neredeyse her sokakta klima gazı dolumu yapan firmalar bulabilirsiniz.

Kamyonet klima gazı dolumu yaptıracaksanız ve arka kasasında da klimalı soğutma varsa klima gaz dolum fiyatı bir otomobilin 2 katı fiyatına çıkar. Bu da yaklaşık bir kamyonet için 900 TL – 1000 TL gibi rakamlar demektir.

Oto Klima Gazı Bittiğini Nasıl Anlarız?

Bunu anlamanın en kolay yolunu şu şekilde açıklayabiliriz. Dış ortamda hava sıcakken klimayı çalıştırıp soğuk ayara getirin. Üfleyen havanın bir süre sonra soğuyup soğumadığını elinizle kontrol edin. Eğer soğumuyor ve ılık ya da sıcak hava üflüyorsa klima gazınız bitmiştir.

Önemli! Klima gazınızın bittiğini anlarsanız klimayı kullanmayın. Bu aracınızda bazı mekanizmaların bozulmasına yol açıp mâli külfetlere neden olacaktır.

Bunun dışında bir klima gazı dolduran firmaya gittiğinizde öncelikle gaz miktarını ölçmesini isteyebilirsiniz. Gaz basınç değerine bağlı olarak klima gazınızın bitip bitmediğini anlayabilirsiniz.

Araç Klima Gazını Nerede Doldurabilirsiniz?

Ankara’da ikamet ediyorsanız klima gazı doldurmak için gidebileceğiniz başlıca adresler :

VOLSTAR : 0312 394 67 20 Yasin Usta
Adres: 1342. Sk. No 12, İvedik Osb / Yenimahalle / ANKARA

ÖZBEK Klima : 0312 395 1922 Şefik Usta
Adres : 1558 Sokak. No:4 İvedik OSB Yenimahalle

Firmanızın burada yer almasını ya da firmanızın kaldırılmasını istiyorsanız info adresimize mail atabilir ya da yorum kısmından yazabilirsiniz.

2020 klima gazı dolum fiyatlarını merak ediyorsanız bu linkteki yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yorum

  1. Klima Gazı Dolumu Fiyat - -

    2023 Araç Klima Gazı Dolum Ücreti Fiyatı belli oldu mu acaba

Bir cevap yazın